Až vesmír vybouchne,přežijí to tři životní formy: Já,švábi a Doktor,který mně a ty šváby zachránil.


Březen 2011

Lake Abydos

31. března 2011 v 17:51 | Shayla |  Doctor Who
...rezavě zbarvená planeta kroužící kolem dvou sluncí v souhvězdí Kasterborous (čti Kasterbora)...
...šedohnédé mraky plující po oranžové obloze a pod nimi červená tráva a stromy co mají listy ze zlata a stříbra...
...je ráno,slunce právě vychází a stříbrné stromy vypadají,jakoby hořely...
...o kousek dál šplouchá hnědá voda jezera Abydos...
Vítejte na kontinentu Wild Endeavour,přesněji na obrovské a úžasné planetě Pánů času-Gallifrey
----------------------------------------------------
Doobře,konec básnění (i když mně to docela bavilo :D)
Trochu jsem si hrála,hold nuda dělá své.Líbí se vám to? :)

Kdo je vlastně River Song?

31. března 2011 v 15:22 | Shayla |  Doctor Who
..
Určitě všichni znáte ,,profesorku'' River Songovou,která se poprvé objevila v dvojdíle Ticho v Knihovně (Silence of the Library) a Les Mrtvých (Forest of the Dead).Ale kdo to vlastně doopravdy je a jak se dostala z virtuální reality (Na konci Forest of the Dead)?
Není pochyb o tom, že charakter River Song je důležitý. Konec konců, ona vystupovala ve dvou dílech čtvrté série a znovu objevila v šesté sérii (The Time of Angels). Většina lidí spekuluje, že ona je prostě Doktorova žena, ale myslím, že Steven Moffat jen chce, aby jsme si to jen mysleli. Věřím, že to je mnohem víc než to.
Z toho, co vidím,prostě musí být Pán času (tedy Paní času :D). Ve svém prvním vystoupení v Silence of the Library ukázala, jak důležitá je pro Doktora tím,že šeptá jeho pravé jméno do ucha.Kdo viděl původní díly ještě před Spin-Offem ví,že jakákoliv jiná bytost ve vesmíru nedokáže vyslovit pravé jméno Pána času,byť se o to snaží sebevíc.To zvládnou jen Páni času. A nezapomeňme na oba díly The Time of Angels a Pandorica opens,kde když se River pokouší znovu kontaktovat Doktora,používá Starou Gallifreanštinu (Old High Gallifreyan).
River-Song-Silence-in-the-Library

River v Silence of the Library
Mám silné podezření, že je River ve skutečnosti, Rani. Rani, pro ty neznámé, byl odpadlík Pánů času (stejně jako Master) a zlý vědecký génius, jehož charakter sahá zpět do roku 1985, když se poprvé objevila v šesté sérii (před Spin-Offem).Doktor jí oslovoval Rani. V příběhu, se Rani pokoušela na lidech Miasimia Goria (vyhledejte si to).Bylo také zjištěno, že Rani, Master a Doktor chodili na Gallifrey společně doAkademi Prydon, kde si všichni mladí Páni času říkali jako skupina ,,Deca''

the rani

Rani a Master v The mark of the Rani
V jejím posledním díle Rani napadla TARDIS a TARDIS byla nucena přistát na břicho. Rani plánovala vytvořit časový manipulátor, který jí umožňuje ovládat čas kdekoli ve vesmíru. Na konci se Doktorovi podařilo zabránit jí v tom.Rani utekla vTARDIS, ale byla později zajata cizí rasou nazývanou Tetrapsové.
A zde je několik důvodů, proč si myslím, že je River Rani:
  • Jak bylo v seriálu silně naznačeno,River Song a Doktor mají nějaký vztah. Vztah mezi Rani a Doktorem byl také zmíněn, ale nikdy né oficiálně.
  • Jméno Rani znamená "Zpívající královna" (proto příjmení Song). Také to znamená "žena rádža" (což by mohlo znamenat,že je Doktorova manželka) a "panovnice nebo princezna'' už jde z jejícho chování poznat :D
  • Téměř jistě je Gallifreyan
  • V The Time of Angels Octavian řekne Doktorovi, že "Vy myslíte, že víte [River], ale nemusíte. Vy nechápete, kdo nebo co je ona ".
  • Má deník ve tvaru TARDIS,který nikdy nenechá Doktorovi přečíst, protože obsahuje "spoilery" co do činění s budoucím životem Doktora. Obsahuje také fotografie ze všech regenerací Doktora a to i ty budoucí.
  • River Song je vězeň (Pandorcia opens) a jak jsme v posledních dílech s Rani viděli,i ona byla braná jako zajatec.
  • River Song je profesorka a Rani byla vědec.To naznačuje,že River zabije Doktora,ale může to být jen jeden z chytákůStevena Moffata. Ona je určitě ve vězení za něco, a to by mohlo být i za zabití člověka, ale nějak jsem si nemyslím, že je to Doktor.
Ale i bez ohledu na její trestné činosti by bylo fajn kdby to byla Rani,co? ;DTorchwood je zpět!

6. března 2011 v 10:36 | Shayla |  Torchwood

A konečně tu máme nějaké novinky ohledně připravované 4. série Torchwoodu, která ponese podtitul The New World, tedy Nový svět. Produkce se společně ujaly britská BBC a americká kabelovka Starz. Díky tomu by se Torchwood měl stát "globálnějším". Co si pod tím představit? U Torchwoodu asi cokoliv!
Co je ale hlavní, máme tu obsazení dvou nových hlavních a jedné vedlejší postavy. Po tragických událostech, které se odehrály na konci 2. a v průběhu 3. série, tedy po smrti Toshiko, Owena a Ianta samozřejmě nemohou Jack a Gwen zůstat na zachraňování světa sami.
Už dříve bylo oznámeno, že novými postavami budou muž a žena agenti CIA a jeden odsouzený vrah a pedofil. Nejdřív jsem si říkala, jak sakra může být vraha pedofil jednou z hlavních postav. Hlavní postavy bychom měli přece milovat. Pak mi ale došlo, že Dextera taky všichni milujeme...
Nicméně do role agenta CIA Rexe Mathesona byl obsazen Mekhi Phifer (Lie to Me; Pohotovost) a roli výše zmíněného kladného záporáka (nebo záporného klaďase?) "vyhrál" Bill Pullman (Den nezávislosti; Zatím co jsi spal). Na obsazení jedné z hlavních ženských rolí si budeme asi muset ještě počkat.
Vedlejší postavou, která již byla obsazena je lékařka Vera Juarez, tu si zahraje Arlene Tur (Lie To Me, Crash).
4. série bude mít premiéru v létě tohoto roku a poběží současně na BBC i Starz.

Doctor Who Tribute-His name is ''The Doctor''

5. března 2011 v 18:27 | Shayla |  Videa
Dokonalý video *.*

Heidi-šilhající vačice

2. března 2011 v 15:37 | Shayla |  NovinkyŠilhající vačice Heidi má tisíce fanoušků

Výjimečně populární obyvatelku má zoologická zahrada v německém Lipsku. Samička vačice Heidi totiž šilhá. Její hendikep ovšem láká nejen turisty do zahrady k jejímu výběhu, ale také tisíce jejích fanoušků na Facebook. Šilhající vačnatec má totiž v této komunitní síti vlastní profil pod jménem Heidi, das schielende Opossum (Heidi, šilhavá vačice). A stránka už má přes 54 tisíc fanoušků.
"Je velmi roztomilá, a pokud jí napíšete vzkaz na podporu, odpoví vám. Přidává se nás stále víc a víc," láká k podpoře profilu jeden z nadšených fanoušků Heidi.
Podle zoologů Heidi šilhá, protože na její oči zezadu tlačí tuková tkáň. Proto jí také ošetřovatelé nařídili přísnou dietu, aby zhubla. Zatím shodila půl kilogramu.
"Tuk vyskytující se kolem jejího ocasu je dalším ze symptomů tohoto problému. Se správnou stravou a pohybem to dokážeme zvrátit," věří zoologové z Lipska. To, co činí Heidi tak roztomilou, by se brzy mělo napravit.
Heidi měla na Facebooku v sobotu 8. ledna v poledne středoevropského času 54 855 fanoušků.

A tohle je sprostý mami?

2. března 2011 v 15:34 | Shayla |  Videa
,,Není zlatíčko,tatínek to dělá pro zábavu''
,,!?!?!?!?''
(c) Shayla I Vytvořeno 2.4.2010 I Doctor Who 1963-2011 I Stránka je chráněna autorskými právy. I Pokud se vám nezobrazuje nové menu (jiné popisky),stiskněte F5.