Až vesmír vybouchne,přežijí to tři životní formy: Já,švábi a Doktor,který mně a ty šváby zachránil.


Sanctuary: Helen Magnus

28. října 2011 v 17:28 | Shayla
Jméno: Helen Magnusová
Pohlaví:
Věk: 160 let
Status: naživu
Datum narození: 27.srpna 1850
Speciál: abnormál - Dlouhověkost a vyšší inteligence
Rodina:
Matka Patricia Heatheringová
Otec Gregory Magnus
Dcera Ashley Magnusová

Popis:
Krásná, inteligentní a záhadná žena, která stojí v čele Útočiště, jednak jako šéfka celé světové organizace, jednak jako vedoucí zařízení ve Starém městě. Helen Magnusová je původem Angličanka a byla hluboce ovlivněna svým otcem, který položil základy dnešního Útočiště.
Narodila se v 19. století a díky dávce čisté upíří krve, kterou si nechala vstříknout do žil, získala zdánlivou nesmrtelnost. Usilovala o studium medicíny, ale něco takového bylo ve viktoriánské Anglii pro ženu a navíc dceru nechvalně proslulého Gregoryho Magnuse zcela nemyslitelné. Naplno se proto ponořila do studia a ochrany abnormálů, k čemuž ji původně přivedl její otec. V současné době má doktoráty z medicíny, teratologie, kryptozoologie a xenobiologie.
Jejím milencem a krátce i snoubencem byl John Druitt, který si také nechal vstříknout upíří krev, ale v důsledku toho později zešílel a stal se vrahem známým jako Jack Rozparovač. Helen si však uchovala vzorek jeho semene, které o staletí později použila a porodila dceru Ashley.
Dá se soudit, že Helen svoji dlouhověkost považuje spíše za prokletí než za dar a opakovaně se pokusila jí zbavit. Zatím se jí to však nepovedlo…
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Kikuš Kikuš | Web | 28. října 2011 v 17:32 | Reagovat

super :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
(c) Shayla I Vytvořeno 2.4.2010 I Doctor Who 1963-2011 I Stránka je chráněna autorskými právy. I Pokud se vám nezobrazuje nové menu (jiné popisky),stiskněte F5.